Menu

Tata na medal

Historia w krótkich słowach o tym jak być tatą na medal ... Nie będzie łatwo. To jest pewne.

Ząbki. Sztuk dwie.

niewiemcowybrac

Hej hej ! Cztery dni bez wpisu. Ranking na Blox - minus sto...... Tak tutaj lawiruję między pierwszym a trzecim miejscem ... Opierdzielam się? Nieeee.... Kwintesencja pisania tego blogu (Majka) nie pozwala mi się lenić. Po prostu dużo się dzieje... a żeby skrobnąć parę słów do Was, ja też potrzebuję siły i spokojnej głowy :) 

Pisząc ten wpis oglądam Misia. Tak. Tego Misia :D Nawet mógłbym się z Wami przywitać słowami piosenki :

"Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem... jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domku światło, wodę, gaz, powtarzam zatem jeszcze raz! jestem wesoły Romek.." 

Dla przypomnienia :

https://www.youtube.com/watch?v=7-sajCtrn1w

Parafrazując kultową piosenkę z Misia spokojnie można wstawić imię Tomek ;) Tomek w tym domku to zajęcia sporo miał (pomimo niewielkich rozmiarów dalej je ma !), a to wyjazd, a to coś wiecznie coś nie ten teges szło, praca z ludźmi potrafi wykończyć ... powiedzmy, ujmijmy to dyplomatycznie, że miałem zły barometr ;)

W każdym bądź razie pracuję nad programem do obróbki video (Tata kupił kamerkę :D, o tym później), nad własnym serwerem, oraz domeną blogu (pomoc kuzyna Michała - dzięki !) 

Jakiś wpływa na to miały nieprzespane noce które Majka Nam zafundowała .... myśleliśmy, że idą ząbki u góry, ale jednak młoda dość stresowo przyjęła do wiadomości fakt, że będzie odstawiona od cyca... Dzień - super ! Śmiech, zabawa, jedzenie. Noc - pobudka płaczem co 30 min z zegarkiem w ręku ... Eh... życie. PS. Nie narzekam !! Z rozmów ze znajomymi wynika, że i tak mieliśmy spokojnie....

No i temat przewodni - ząbki ! Są !! Dwa !! Pokazały się prawie dwa miesiące temu ... koniec czerwca... młodej minęło pół roku. Zgapiłem się z tematem, zwlekałem, nie opisałem, obowiązki, obowiązki.  Dzisiaj nadrabiam :)

ząbkowanie dziecko niemowlę rodzice tata mama rodzina mleczakiFot : ! wyszły ! dwa na raz ! pięknie !

Nie będę owijał w bawełnę, że dziecko podczas ząbkowania jest słodkie i kochane. Jest marudne, ciężko je czymś zainteresować, słabo sypia itp. Największe cięgi zbiera zawsze Mama. Tata jest w pracy. Szanujmy to Panowie. Nasza kobieta zbiera całe te sprawy na siebie. Dajmy jej po powrocie z pracy odsapnąć. Siłownia, spacer, rower, koleżanki, zakupy itp. Weź dziecko, daj Żonie odpocząć.

Całe szczęście mała gorączkę miała może ze dwa razy, stosowaliśmy nakładkę żelową na palec, i od czasu do czasu Camilię (dała radę) Teraz czekamy na drugi ząbek.

Ogólnie jak szły ząbki to czasami taka sobie siedziała Majeczka w wózku bez humoru, zastanawiając się kiedy to minie...

ząbkowanie dziecko niemowlę rodzice tata mama rodzina mleczaki

Widać, że dziecko też się męczy i odczuwa ból. Nas potrafią zaboleć zęby, że płaczemy z bólu, a co dopiero ma czuć taki szkrabik kochany ??

Tata próbuje łagodzić bóle, leżąc, bawiąc itp :

ząbkowanie dziecko niemowlę rodzice tata mama rodzina mleczaki

PS : Wskazówka:  pamiętaj, samoloty, helikoptery, podrzuty, spacery z kąta w kąt - dużo pomagają, dziecko jest zainteresowane czymś innym, coś się dzieje. Zapomina dziecko o bólu.

A teraz chyba najlepsze : 

Ból ?? Jaki ból !! Jest zabawa !! Pierwsze koty, tfu, zęby za płoty !! Yeah !! 

ząbkowanie dziecko niemowlę rodzice tata mama rodzina mleczaki

Dawaj Tata Mamę i lecimy na Bałtyk odspanąć trochę !

 

Pozdrawiam serdecznie

© Tata na medal
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci