Menu

Tata na medal

Historia w krótkich słowach o tym jak być tatą na medal ... Nie będzie łatwo. To jest pewne.

Hej ho! Hej ho! Na spacer by się szło!

niewiemcowybrac

Tata jednak się nie mylił. Mama jednak odsypiała piątkowe spotkanie lady's night, więc jej domowe obowiązki trochę się przesuną w czasie. Sobotni poranek należy więc do mnie i Majki. Tata zaplanował już cały dzień. Jasne, że zaczynamy do wygłupów, później myciu, myciu, oliwka, świeżutki pampersik, jakiś fajny ciuszek, opaseczka  i lecimy ! Kierunek ryneczek! Kupimy trochę włoszczyzny na niedzielny obiadek, troszkę owoców .....

Tak niedzielny obiadek, bo choćby grzmiało i huczało - nie było okazji skrobnąć paru słów, jak nie obowiązki w pracy, to w domu, to gościna była u Nas dwudniowa w związku ze Świętem 15 sierpnia i uroczystościami na Jasnej Górze.

 tata córka blog tata bloguje spacer wózek dziecko noworodek lato rynek

 Maja na Promenadzie wybierała odpowiednie warzywa na rosołek ..... kiedy jej uwagę przyciągnęły słoneczniki !

Piękne ! Kupimy Mamie! Będzie zadowolona !!

Swoją drogą - jak się tylko da, najwięcej warzyw, owoców, nabiału kupuję u lokalnych kupców.

 tata córka blog tata bloguje spacer wózek dziecko noworodek wiosna

Oj, zwracaliśmy na siebie uwagę spacerując z tak pięknymi słonecznikami !!  No i kolejny raz musiałem, tak, musiałem, zrobić fotkę na graffiti 3D, na Promenadzie. Po prostu podoba mi się to. Graf powstał w związku z imprezą która tutaj się odbywała, więc liczę, że z czasem będzie ich więcej i będą coraz ciekawsze :)

graffiti 3D promenada czesława niemen Częstochowa wózek dziecko spacer tata rodzina córka dziecko

Wróciliśmy sobie po dwugodzinnym spacerku do domku, a tam niespodzianka ! Mamusia dalej śpi! Oj, ma dziewczę sen, i dobrze. Niech odeśpi nocki na karmienie, jak ząbki szły itp .... Tacie nie zostało nic innego jak przygotować śniadanie. Dla córki, żony i siebie. 

sw5

Majka oczywiście mleko musi przegryzać zabawką bo wtedy lepiej smakuje! Mamie myślę, że będzie smakować twaróg własnej produkcji z pomidorkami zerwanymi z własnego ogródka, na przepysznym chlebie lokalnej piekarni :

sw6

A dla Taty jajecznica! Już nawet nie fociłem, głód zwyciężył. 

Są też tematy które kupuje się w sklepach wielkopowierzchniowych... jak pampersy, chemia itp (można parę groszy zaoszczędzić, które zaraz wydamy na stoisku z ciuszkami dla dziecka :D )

tata córka blog tata bloguje spacer wózek dziecko noworodek wiosna

Generalnie z Majką spędziliśmy prawie cały dzień .... coś pięknego. Później już Mamusia zajęła się potomstwem, bo Tata musiał trawnik skosić, autko umyć, piwnice posprzątać, garaż .... troszkę przy garach postać itp ..... sobota, niedziela... długi weekend minął. Goście, goście i po gościach!

Teraz wtorek, jutro środa. Ot, życie, prawda? Ważne, że jest dla kogo żyć! 

 

 

 

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • potajniacku

  Ostatnie Twoje zdanie w tym wpisie WSPANIAŁE !...a i takiego troskliwego tatusia i męża nic tylko pozazdrościć ;) pozdrawiam

 • niewiemcowybrac

  Dziękuję! Bardzo mi miło!

 • jol-ene

  słoneczniki piękne! no i zaraz kolejny weekend, ledwie o jeden dzień krótszy ;-)

 • niewiemcowybrac

  Owszem, weekend tuż tuż, dzień krótszy, ale jeśli pracuje się w soboty to już nie jest fajny weekend :(

© Tata na medal
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci