Menu

Tata na medal

Historia w krótkich słowach o tym jak być tatą na medal ... Nie będzie łatwo. To jest pewne.

Poniedziałek 29 luty

niewiemcowybrac

Rok przestępny .... luty ma 29 dni ,Moja dwójka znajomych świętuje - impreza urodzinowa raz na 4 lata to jest wydarzenie !!

Trochę żartów , trochę śmiechów, lampka wina ....

29luty 29 luty przestępny rok blog tata tata bloguje 2016

Urodziny znajomych w tym dniu też są ważne, ale dla Taty większym wydarzeniem jest fakt ,że córusia po 3 dniach zrobiła kupkę !! Huuurrrra !! Rano wstaliśmy, żona nakarmiła córusię a ja ją w górę, hoop, przez ramię ! I godzinny spacer po domku.... każdy zakamarek musiała zobaczyć. Tu się odbiło, tu się ulało. Chwila spokoju. Zmrużyła oczy. Odłożyłem ją do łóżeczka. Idę się kąpać. Nie minęła minuta. Żona mnie woła : Toooomek kupa ! No to idę. Kąpiel nie zając.

Wchodzę do pokoju, niuch , niuch, czuć kupę w powietrzu. Pampers pełny. Full. Totalnie. Młoda uśmiech od ucha do ucha !! Pełen relax !! Ulżyło. To najważniejsze !! 

No to robimy porządek.... Pupa czysta i błyszcząca, sięgam po pampersa a tu psikus ! Idzie druga kupa ! Pierwszy raz mi się trafił podwójny klocek :D Dziwne ,że o tym dorosły człowiek pisze - ale kto przeżył - wie ,że to są duże pozytywne emocje ! A kto nie rozumie - mam nadzieję ,że będzie mu dane to przeżyć !! :) 

tatapielucha tata na medal pielucha kupa dziecko dzidziuś

Miłego poniedziałku !!

 

PS. Przypominam ,że jest możliwość oddania głosu na mój blog w konkursie: Blog Roku 2015 !! :)

Głosujemy do 1 marca godzina 12:00 .

SMS o treści F11188 na nr 7124  (1,23zł przekazane dla dzieciaków!)

http://www.blogroku.pl/2015/zgloszenie/18,389,Tata-na-medal

 

blokroku 2015 konkurs blog roku tata na medal mama córka

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • 5000lib

  Mała korekta, emocje zawsze są pozytywne. Nie istnieje podział na emocje pozytywne i negatywne. To co może być negatywne, to sposób wyrażenia, urzeczywistnienia emocji. :-) To taki edukacyjny wtręt.

 • Gość *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Słuszna uwaga. Rozwinięcie pojęcia emocji jest bardzo duża. Troszkę książek o tym napisano. Istnieje przecież nawet pojęcie "pozytywny stres" :)
  Reasumując , niestety spotkałem się z tym innym spojrzeniem na te emocje, negatywnym. Że płacze, że znowu kupa, że wyjść nie można. Nie potrafiłem tego zrozumieć. Może dlatego, że z natury jestem optymistą ? Hmm. Miłego !! :)

 • Gość: [Kasja] *.ipvnow.com

  Ciekawy wpis, co do komentarzy to jednak przecież przyjęło się już mówić o "negatywnych" emocjach.

 • niewiemcowybrac

  Witam. Owszem, tak się przyjęło, dlatego użyłem takiego sformułowania a nie papki naukowej :) Bo nie o to chodzi :) Pozdrawiam !

 • Gość: [Silikony Marcolla] *.internetdsl.tpnet.pl

  Super! Gratulacje dla córeczki ;)

 • niewiemcowybrac

  podziękował !

© Tata na medal
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci