Menu

Tata na medal

Historia w krótkich słowach o tym jak być tatą na medal ... Nie będzie łatwo. To jest pewne.

Jest lepiej !

niewiemcowybrac

Jest lepiej, gorączka spadła. Ledwo dojechałem do przychodni, w której oczekując na doktora przyciąłem komara ... osłabienie organizmu robi swoje. Wchodzę. Dawno się z nim nie widziałem więc zaczęliśmy od opowieści co to się pozmieniało w życiu. Złożył gratulacje z okazji udanych narodzin i ojcostwa (oj, łaskota to to :D ) szmery inne bajery, szybka diagnoza , konkretne leki i jazda domu. Po drodze apteka. I piekarnia.

tata na medal leki syrop chory tata tabletki

Co ważne, mój doktor, doktor dziecka, położna, doktor żony (zadzwoniła aby się upewnić!) jednocześnie przytaknęli : mogę zostać w domu, ale jak najrzadziej opuszczać pokój w którym się kuruję, wychodząc zakładać maskę na buzię i nos.

maska zdrowia choroba tata maseczka

No to wychodzę do WC w masce jak chińczyk po Pekinie.

Pierwsza doba minęła na tzw śpiocha. Leki działają. Temperatura spadła. Zaczynam się nudzić. Żona podsyła mi zdjęcia małej :) Oj, boli ,że nie można zejść, przytulić, pogłaskać, ucałować ..... nawet zmiany zasranej pieluchy mi brakuje !!

No dzisiaj straciłem czas na dwa idiotyczne filmy .... Niepotrzebnie. Przypomniało mi się ,że mam klasyk do skończenia, mianowicie Grę o Tron. Także ciacho z serem plus herbata z malinami i cytryną plus garść leków równa się powrót do zdrowia !

bl3

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Laura] *.centertel.pl

    i ja się przyłącze z cała rodzinką do Was, bo też cała nasza trójka leży w łóżku chora... Niestety takie uroki zimy, ale już wszyscy byliśmy u lekarza w przychodni salve.pl/przychodnie/oferta/poradnia-medycyny-estetycznej/ do której należymy od dawna i całe szczęście, bo bez kolejki szybko nas przebadano i wypisano leki jakie komu potrzebne i teraz na spokojnie będziemy się w domku kurować :) zdrówka dla wszystkich

© Tata na medal
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci